درباره ما


plan


دانشنامه عایق ایران (ایریما) در سال 1389 رسما کار خود را، تحت نام انجمن سازندگان عایق ایران آغاز نمود و در سال 1391 نام وب سایت خود را به دانشنامه عایق ایران تغییر داد. این دانشنامه امید دارد تا بتواند گامی موثر در راستای ارتقاء صنعت عایق از نظر علمی و عملی، بهینه سازی مصرف انرژی و تامین سلامت فردی بردارد. دانشنامه عایق ایران به عنوان منبعی موثق برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان عایق، اولین هدف خود را بر پایه آگاهی و اطلاع رسانی به عموم قرار داده است و در نظر دارد پایگاه داده مفیدی را برای مصرف کنندگان و تولیدکنندگان عایق در ایران فراهم کند. در دانشنامه عایق ایران، انواع مختلف عایق ها، اعم از حرارتی و صوتی و غیره، معرفی شده و به مواد و روش ها و نکات هائز اهمیت در عایق کاری پرداخته می شود.  

 

اهداف دانشنامه عایق ایران

دانشنامه عایق ایران، ضمن ارتباط مستقیم با تولید کنندگان، دست اندرکاران و اساتید این صنعت در جهت حل مشکلات و انتقال و تبادل نظرات از ابتدا در راستای اهداف و مسئولیت های ذیل تشکیل گردیده است:

١ـ كوشش در جهت اطلاع رسانی و انتقال داده های علمی و عملی صنعت و فرهنگ عایق و عاق کاری

٢ـ بررسی اهمیت عایق کاری، صرفه جویی در انرژی و سلامت فردی و جمعی

3ـ جمع آوری استانداردها، مراجع و منابع علمی مورد نیاز در صنعت عایق

4ـ استانداردسازی و ارتباط با مراجع و انجمن های بین المللی عایق و سازندگان عایق

5ـ معرفی تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و دست اندرکاران صنعت عایق

 

برای تماس، می توانید به تماس با ما رفته و یا مستقیما با پست الترونیکی This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  تماس حاصل فرمایید.

 

علاقمندان به درج مقاله در دانشنامه عایق ایران، می توانند مقاله خود را به This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  ارسال فرمایند. مقاله پس از بررسی، با ذکر نام نویسنده، در سایت درج خواهد شد.